Sünnet

Dini bir vecibe ve geleneksel bir tören olarak kutlanan sünnet düğünleri için tercihinize göre yemekli ya da açık büfe ikramlarla zenginleştirilmiş, sünnet konseptine uygun süslemelerimizle göz kamaştıran organizasyonlar hazırlamaktayız. 
 
Kişi sayısı farketmeden, oldukça kalabalık davetlerde de aynı titzlik ve özenle çalışan ekibimiz, bir sünnet töreninde olması gereken her ayrıntıyı sizin için planlamakta ve uygulamaktadır. Hayal ettiğiniz konsepte birlikte karar verip; şık ve bütçenize uygun fikirlerimizle, hafızalarda iz bırakacak bir davet gerçekleştirebiliriz. 
 
Sünnet çocuğunun oturma köşesi için tahtdan, sünnet kınası ekipmanlarına; şeker büfesi ikramlıklarından, misafirlerinize dağıtılacak hediyeliklere; balon süslemeleri, çocuklar için aktiviteler, havai fişek organizasyonuna kadar çok geniş bir yelpazede, sünnet düğününüzü dolu dolu geçirecek, size özel hizmetler sunmaktayız.
 
NZL Organizasyon imzasıyla sünnet töreniniz, geleneksel motifleri modern yorumlarla sunan zarif, sıradışı ve elit bir davete dönüşecek...