Nişan

Nişan, evlilik yolundaki mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanın ilk durağıdır.

O gün adeta, ailelere ve dostlara, evlilik kararındaki ciddiyetin nişanı verilir. Kalpten kalbe giden bağı temsil eden yüzükler, çiftin parmaklarına takıldığında; tüm misafirler alkışlarla şahidlik eder bu mutluluğa. Bundan böyle, iki sevgilinin bir aile olmak için attığı adım, dost ve akrabalar nezdinde de resmilik kazanır...


Sizin için böylesi anlamlı bir günün hafızalarda iz bırakmasını arzu ediyorsanız, NZL Organizasyon olarak özel tasarımlarımız ve ilham verici fikirlerimizle, sizi yansıtacak bir nişan gecesi için buradayız.


Evde ya da dış mekanda yapılacak nişanınız için ister yemekli, ister açık büfe ikramlıklarla zenginleşen; masa ve salon dekorasyonuyla konuklarınızı zevkinize hayran bırakacak rüya gibi bir daveti birlikte planlayabiliriz.

Konsept danışmanlarımız; masalarda kullanılacak peçeteliklerden, nişan yüzüğü tepsisine; ikramlık nişan çikolatalarından, eğlenceli fotoğraf çerçevelerine kadar her ayrıntıyı size özel tasarlar. 

Nişan töreninizin tüm detaylarında bize güvenin, ruhunuza dokunacak dekorasyonlarımız ve kusursuz hizmet aşkımızla yanınızdayız. O gün geldiğinde siz sadece anın tadını çıkarın…