KınaGeçmişten bugüne yok olan bir çok geleneğimizin aksine, modern düğünlerde bile bir görsel şölen olarak öne çıkan kına geceleri için dilediğiniz konseptte kişiye özel hizmet sunuyoruz. 

Osmanlı Saray Kınaları, Hint Kınası ya da modern bir kına eğlencesi… Tarzınıza en uygun konsepte birlikte karar verip, kına geceniz için gerekli dekorasyon malzemeleri; kaftan, sare gibi kına kostümleri; kına tepsisi, tefler, kına mumları, hediyelikler gibi kına eğlencesi için gereken her detayı sizin için hazırlıyoruz. 

Kına gecenizde misafirlerinize hazırlayacağımız davet masalarının zevkli sunumu ve ikram büfelerinin gözlere ve damaklara hitap eden görselliği de seçtiğiniz konseptin tamamlayıcısı olacak.

Dilerseniz gece boyunca konuklarınıza motifli kınalar yakacak bayan bir kınacı, gelin ve yakın arkadaşları için taht, otağı gibi konsepte uygun özel bir gelin köşesiyle de gecenizi zenginleştirebiliriz. 

Kız arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte eğlence dolu, ama kına yakma anıyla da hüzünlendiren; bir çok duyguyu içinde saklayan kına gecenizde NZL Organizasyon’la hafızalarda iz bırakmaya hazırlanın...