Doğum Günü

Bu yıl çocuğunuzun yeni yaşını kutlarken, hem onu sevindirecek hem de arkadaşlarını şaşırtacak; renkli, sürprizlere dolu, hayatı boyunca hatırlayıp size teşekkür öpücükleri yağdıracağı masal gibi bir parti hazırlamaya var mısınız? 
 
Büyüklere bile “keşke çocuk olsam” dedirten mekan süslemeleri, konsepte uygun dekoratif aksesuarlar ve tematik sunumları kadar lezzetleriyle de konuşturan butik ikramlarımızla yaş gününüzü unutulmayacak bir hatıraya dönüştürebiliriz. 
 
Konsept partilerin olmazsa olmazı tatlı büfesinde çeşitli şekerlemeler, cupcakeler, şekilli kurabiyeler, cakepops ve kavanoz pastalarla, arkadaşlarınız için hazırlanana konsept hediyeliklerle oluşturduğumuz görsel şölen sizi de baştan çıkaracak. 
 
Doğumgünü partinizde eğlencenin sadece görsellikte kalmasına izin vermiyoruz. Konsepte göre hazırlanacak oyun aktiviteleriyle de çocuklarınızla birlikte keyifli bir zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Yetişkinler arasında keyifli sohbetlerin sürdürülmesi için ayrı bir köşede oturma düzeni sağlanırken; çocuklara parti içinde rahat etmelerini ve eğlenceye odaklanmalarını sağlayacak çocuk sandalyeleri, çocuk masaları kullanılmaktadır.
 
Bu yıl, çocuğunuzun yaşgününde ona en sevdiği kahramanlarla süslenmiş bir konsept parti hediye edin. O gün çocuğunuzun yüzündeki mutluluğa ve bu mutluluğun günlerce sürecek etkisine şahit olduğunuzda, seneye ne yapsak diye şimdiden düşünmeye başlayacaksınız! 
 
Biz NZL Organizasyon olarak her doğum günü partinizde yeni bir fikir, son trendler ve size özel tasarımlarla yanınızdayız, yine bize bırakın…