Cateringİster kalabalık, ister aile davetlerinizde misafirlerinize kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli  ev yapımı tadında yemekler sunuyoruz. Bununla birlikte güleryüzlü uzman servis kadromuz da dileyen müşterilerimizin özel davetlerinde görevlendirilmektedir.    
Aşağıdaki sertifikalara sahip tedarikçilerimizin, kendi besi çiftliklerinden elde ettiği %100 doğal et ürünleriyle hazırladıkları zengin mönülerle davetleriniz daha da keyifli hale getiriyoruz.
 
  • Quality System Assessment
  • HACCP 9000
  • TSE Yeterlilik Belgesi
  • Gıda Üretim ve Sicil Sertifikası
  • Marka Tescil Belgesi 
 
Catering konusunda aşağıdaki alanlarda hizmet vermekteyiz:
 

Kokteyl

Misafirlerinize konsepte uygun hazırlanmış bistro masalarında, modern sunum şekillerinde atıştırmalık, dünya tatlarından tercihleriniz, yöresel lezzetler ikram edilmektedir.

 

 

Kokteyl Prolonge

Kokteyl mönülerine soğuk ve sıcak açık büfe yemekler de dahil edilir. Kokteyl prolonge’da da bistro masaları kullanılır. Kimi konuklar oturarak, kimileri de dolaşarak daha önceden hazırlanmış  açık büfelerin üzerinden yiyeceklerini alırlar. 
 

 

Çay Daveti

Ev, bahçe, ya da özel davet mekanlarında düzenlenen organizasyonlar için, çay saati konseptine uygun hazırlanmış mönüler ile misafirlerinize hoş bir amiyans yaşatabilirsiniz.

 

 

Açık Büfe

Tercihinize göre Türk ve dünya mutfaklarının farklı lezzetlerinin bir araya geldiği, zengin ve estetik görüntüsüyle konukların farklı damak tadlarına hitap eden bir yemek düzenidir.

 

 

Set Mönü Yemek

Misafirlere daha önceden oluşturulan sabit mönü içinde bulunan ikram ürünleri garsonlar tarafından sırasıyla servis edilerek sunulur. Kişisel ve kurumsal organizasyonlarınızda, Düğün yemeği, Nişan yemeği, Sünnet yemeği, İftar yemeklerinizde; ister evde, ister tercih ettiğiniz başka bir mekanda, uzman garsonlarımız tarafından set menu ikramı yapılmaktadır.

 

Bahçe ve Barbeque Daveti

Kendinize ait bir mekanda, bahçenizde ya da kamuya açık herhangi bir piknik yerinde dostlarınıza mangal daveti vermek istiyorsanız, yemek malzemesi dahil, her türlü malzeme ve ekipman temini, konsept susleme, çocuklar için aktivite hizmetleri sunmaktayız.


 

Kahvaltı / Brunch

Sabah kahvaltısı ile öğle arasındaki saatlerde verilen davetler için klasik  kahvaltı mönüsünün dışında ögle yemeğinin sıcak ve soğuk seçeneklerini de içeren bir yemek düzenidir.