Biz Kimiz?2011 yılından bu yana, seçkin müşterilerimize butik davetler için kişiye özel hizmet sunmaktayız.
 
2015 yılında sektördeki profesyonelligini NZL Organizasyon'la ortaya koyan ekibimiz, “ilham verici işler” ilkesiyle yaptığı çalışmalarda kazandığı müşteri memnuniyetini, ve “A kalite hizmet” yaklaşımıyla imza attığı her davette, sürecin her basamağında bulunarak edindiği sektörel tecrübeyi geniş kitlelerle paylaşmak üzere yola çıkmıştır.
 
NZL Organizasyon çatısı altında konsept tasarım, koordinasyon ve uygulama alanında görev yapan deneyimli kadromuzla 15 kişilik butik davetlerden, 750 kişilik organizasyonlara kadar gerçekleştirilen tüm etkinliklerde ilk günkü heyecan, detaycı bir disiplin ve çözüm odaklı refleksle hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz Göz kamaştıran anları, ömürlük anılara dönüştüren organizasyonlarla yurtiçinde lider firmalar arasında olmak. 
Misyonumuz Hafızalarda iz bırakacak, çarpıcı ve keyifli anlar tasarlamak.
Biz bunun için hiç durmadan araştırıyor, sürekli yeni ufuklar keşfediyoruz. Davetlerinizi planlarken öncelikle, hayal dünyanızdaki görselliğin üzerine çıkabilmeyi, konuklarınızdan önce sizleri şaşırtabilmeyi hedeflemekteyiz. Konsept tasarım ekibimizin üretken ve araştırmacı kimliği sayesinde dünya çapındaki son trendleri, yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda yer alan en güncel materyalleri, hızla ve özgün bir tarzda, etkinliklerimize uyarlıyoruz. Böylelikle, düzenlediğimiz her organizasyonda sıradışı, size özel, zarif ve şık konseptler ortaya çıkarmaktayız. 
 
Sizinle birlikte resmini çizdiğimiz organizasyonu gerçekleştirmek için gereken her donanımı, konusunda uzman çözüm ortaklarımız aracılığıyla temin etmekteyiz. Aynı zamanda proaktif yapımız sayesinde etkinlik esnasında oluşabilecek her türlü sıkıntıya karşı, alternatif çözümler getirebilmekteyiz.
 
Gerek bünyemizde oluşturduğumuz ekipman altyapımız gerekse aracı firmalarımızın çeşitliliği, bütçe ve potansiyel ayırt etmeksizin üstlendiğimiz her organizasyonda, davet sahiplerine ve misafirlerine kusursuz anlar yaşatmaya imkan vermektedir.
Samimi, güvenilir bir dost eliyle özel günlerinize profesyonel dokunuşlar katmak istiyorsanız; aramıza hoşgeldiniz…

Her davette masalsı yolculuğumuz başlıyor…