Düğünlerde şeker büfesi modasıNikah şekerlerinin yıllarca tozlu büfelerde beklemesini anlamsız mı buluyorsunuz? O zaman konuklarınızı rengarenk şeker büfeleri ile şaşırtma fikrine kocaman bir evet diyeceksiniz. O halde tatlı yiyelim, evet diyelim! 
 
Şimdi Şov Zamanı!
Haydi bir hayal kuralım... Nikah dairesine girdiniz, her yer bembeyaz. O da ne, beyaz bir büfede rengarenk şekerler, kurabiyeler ve drajeler. Bu güzelliğe erişmek hiç de zor değil! Yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz şekerlemeleri bir şova dönüştürme işini kotarmak ve aralara ufak hatıra notları serpiştirerek, davetlilerinize bu yolla tatlı teşekkürlerinizi sunmak!
 
Çocukların Favori Çifti Olacaksınız!
Düğününüze gelen ufak konuklarınızın en sevdiği çift siz olacaksınız! İsterseniz onların şeker büfesini ilk gördüğü anı ve şekerlerinizi tüketirken fotoğraflarını çekip çok marjinal bir nikah albümü yapabilirsiniz! Şeker büfesinde sunacağınız ikramların elinizden geldiğince sağlıklı, organik ve katkı maddesi içermeyen kurabiye ve ev yapımı şekerlerden oluşmasına dikkat edin.
 
Büfenizi Fotoğraflarla Süsleyin
Düğününüzde hazırlayacağınız görkemli şeker büfenizi daha ilgi çekici hale getirmek için dilerseniz rengarenk çerçevelerde fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz. Şöyle ki; sizin, eşinizin ve ailenizden bireylerin fotoğraflarını çerçeveletip birbirinden leziz şekerlemelerin aralarına yerleştirebilirsiniz. Hatta davetlilere kimin hangi şekeri, kurabiyeyi, lolipopu seçtiğini anlatacak bir hikayeyi kurgulayacak özel fotoğraflar çektirebilirsiniz.
 
kaynak: dugun.com